Лікарня відновного лікування - Водолікарня

Наша лікарня була збудована у 1974 році за оригінальним, не типовим проєктом де всі корпуса лікарні а саме стаціонарний , поліклінічний та грязеводолікувальний корпус  з’єднані між собою теплими переходами. Лікарня мала велику вану залу на 22 вани, грязєве відділення , басейн з апартами для підводного витяжіння, 2 зали ЛФК, масажні кабінети, фізіотерапевтичний кабінет та багато іншого – все це називалося Фізіотерапевтична лікарня.

2010-2013 роки були вирішальними в плані оновлення матеріально-технічної бази та проведення ремонтів, так було відремонтовано 6 палат для оздоровлення працівників бюджетної сфери, капітально відремонтовано терапевтичне відділення для реабілітації учасників ліквідації аврїі на ЧАЕС, зробленні декілька палат класса “Люкс”, капітально відремонтований лікувальний басейн, створенний централізованний харчоблок  з новим  варочним обладнанням, придбані сучасні фізіотерапевтичні апарати БТЛ та багато іншого.

Лікарня відновного лікування має 105 ліжок стаціонарного лікування, з них: 75 ліжок - неврологічне відділення з ортопедичними ліжками; 30 ліжок - спеціалізоване терапевтичне відділення для реабілітації учасників ЛА на ЧАЕС; лікувально-диагностичне відділення, відділення грязеводолікування та фізіотерапевтичне відділення.

У штаті лікарні працюють висококваліфіковані спеціалісти , а саме 16 лікарів таких спеціальностей: невропатологи,невролог-вертебролог,фізіотерапевти,травматолог,терапевти,хірург,уролог,гінеколог,.лікар ЛФК, а також 70 працівників із середньою медичною освітою.

У відділеннях здійснюється стаціонарне лікування пацієнтів із захворюваннями внутрішніх органів, опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової системи, серцево-судинної системи.

Особливою відмінністю нашої лікарні є те, що поза курортною зоною ми маємо можливість застосовувати найсильніші природні чинники, а саме: ілові сульфідні грязі Сакського озера, гідрогальванічні вани з Полтавським бішофітом, моршинську рапу, різноманітні морські вани, а завдяки спелеокамері досягаеться лікувальний ефект соляних печер.