Медичні послуги

Фітотерапія

ФітотерапіяФітотерапія (від др.-греч. φυτόν — «рослина» и θεραπεία — «терапія») — метод лікування різноманітних захворювань людини,  заснований на використанні лікарських рослин та комплексних препаратів з них. Діючі речовини лікарських рослин мають низку принципових переваг перед хімічними речовинами.

По-перше, діючі речовини утворюються в живій клітині, тому вони краще, ніж синтетичні, пристосовані до життєдіяльності клітин людського організму та біохімічних процесів.

По-друге, в живій клітині завжди є й інші речовини, що підсилюють або пом'якшують лікувальну дію.

По-третє, лікарські рослини діють не на один орган чи симптом, а на весь організм в цілому — відновлюють функції ендокринної системи, активізують імунну систему, підвищують захисні сили організму, мають загальнооздоровчу, протипухлинну й протизапальну та іншу дію.

Крім того, перевагами рослинних ліків є їх мала токсичність, або взагалі відсутність її, що є особливо важливим при лікуванні хронічних захворювань та застосуванні при відновному лікуванні.

В нашій лікарні працює фітобар в якому пацієнтам можуть запропонувати різноманітні фіточаї: заспокійливий, тонізуючий, очищуючий, для покращення травлення а також кисневий коктейль на основі натуральних соків та лікарських трав.