Медичні послуги

Кріотерапія

КріотерапіяКріотерапія - використання холоду (низьких та надзвичайно низькіх температур) у лікувально-профілактичних цілях. У нашій лікарні для загального впливу наднизькими температурами використовують установка загальної аерокріотерапії або так звана кріосауна, в яких загальне охолодження до -160...-180 °С  здійснюється за допомогою азото-повітряної суміші.

Тривалість процедури: 1-2 хвилини. Охолодження тканин організму супроводжується зниженням інтенсивності метаболізму, споживання ними кисню та поживних речовин. КріотерапіяВідмічається зниження швидкості транспортування речовин через мембрану клітини. Дані зміни розвиваються у поверхневих тканинах та носять зворотний характер. Явища, що розвиваються в глибоко розташованих тканинах тіла, не пов'язані із прямим впливом холодового подразника та мають вторинне рефлекторне та нейрогуморальне походження.

В умовах патолії кріотерапія має антидепресивну, протитривожну, знеболюючу, протизапальну, протинабрякову, судинорозширюючу, нормалізуючу тонус венозних та лімфатичних (лімфодренаж) судин, міорелаксуючу, трофіко-регенераторну, десенсибилизуючу, імуностимулюючу дію, а звичайною мовою та по відгукам пацієнтів - виражену омоложуючу дію.

ПРОЦЕДУРА ТИМЧАСОВО НЕ ВІДПУСКАЄТЬСЯ