Медичні послуги

Грязелікування

ВодолечебницаГрязелікування (пелоїдотерапія від греч. pelos-іл, глина та therapia-лікування) можно віднести до одного з найдревніших методів лікування, яке навіть у нас час розвитку медицини не завжди може бути заміненим іншим методом терапії. В нашій лікарні використовуються грязі Сакского лиману, тобто найбільш цінна сульфідно-ілова грязь, яка багата сульфідом заліза, солями, органічними речовинами та амінокислотами.

Місцева дія грязей обумовлена термічною, хімічною та механічною дією. Так грязі діють подібно до масажу- прискорюють процеси лімфо-  та кровообігу та відповідно активують обмін речовин, при цьому через шкіру проникають такі хімічні речовини як сірководень, йод, органічні кислоти, сульфід заліза.

У нашій лікарні також широко використовується гальваногрязелікування та пелоїдофорез, де завдяки гальванічному  та посійному струму посилюється хімічний (сприяння  введенню в організм іонів та мікроелементів) та фізичний компонент (більш глибоке проникнення).